Топчо бие със седем гола в чест на паметен успех на Левски

Легендата на Левски Елин Топузаков отбеляза 17-годишнината от паметното отстраняване на италианския Удинезе с победа със 7:1 на малки вратички. Топчо е капитан на "сините" в двубоя през 2006 година, когато Левски се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на УЕФА, елиминирайки Удинезе с 2:1 на стадион "Васил Левски".

Бившият национал отново беше част от футболния тим на Министерството на финансите по покана на своя приятел Кирил Евтимов. Финансистите победиха колегите си от Комисията по финансов надзор с категоричното 7:1. Изхождайки от резултата, отборът на МФ не остави шансове на опонента си, надигравайки го безапелационно.

За победители се разписаха Велин Пеев (3 гола), Георги Николов (2 гола), Елин Топузаков (1 гол) и Кирил Евтимов (1 гол). За загубилите точен беше капитанът Явор Спасов.