Созопол и Марица поделиха точките

Отборите на Созопол и Марица (Пловдив) не се победиха в среща от 22-рия кръг на Втора лига. Мачът между двата тима завърши при резултат 1:1. През първото полувреме гостите от Пловдив стигнаха до гола чрез Валери Домовчийски. Той беше точен в 6-ата минута след добро подаване на Симеон Вешев. След това маричани на два пъти пропуснаха да удвоят, като първо Вешев не успя да преодолее вратаря, а след това и Милен Танчев не успя в опита си да реализира. През второто полувреме домакините стигнаха до изравняването в 65-ата минута чрез Мариян Димитров, който се разписа с хубав удар в близкия ъгъл.

За съжаление на домакините те взеха само точка в битката си за оцеляване. Созопол заема последната 18-а позиция, а Марица е на 10-о място.