Рилски спортист удари дубъла на Левски

Отборите на Рилски спортист победи с 4:1 Левски II в среща от 22-ия кръг на Група “Б” на Югозападната трета лига. С успеха си днес тимът от Самоков изпревари дубъла на "сините". Рилецо има вече 27 точки, докато играчите на Елин Топузаков остава с 26.

Резултатът бе открит от домакините в осмата минута. Тогава Радослав Василев засече прострелно центриране отдясно и реализира.

В 38-ата минута Георги Нетов удвои, след като се озова сам срещу вратаря и успя да го преодолее.

В 75-ата минута Калоян Стрински намали резултата след като се възползва от грешка в защитата на домакините.

Три минути по-късно обаче домакините върнаха аванса си от два гола. Резервата Димитър Атанасов реализира и подпечата успеха на тима си.

Малко преди последния съдийски сигнал Радослав Василев отбеляза втория си гол в мача.

РИЛСКИ СПОРТИСТ 4:1 ЛЕВСКИ II
1:0 Василев (8)
2:0 Нетов (38)
2:1 Стрински (75)
3:1 Атанасов (78)
4:1 Василев (87)