Саяна с победа над Лудогорец III

Саяна се наложи с 2:1 у дома над Лудогорец III (Разград) в приятелска среща, играна в Хасково. Стана равностоен мач с положения за гол и пред двете врати. Гостите уцелиха гредата, но повечето критични моменти бяха пред тяхната врата. Не бяха изминали още 120 секунди, когато домакините сгрешиха при изнасянето на топката и съперника ги наказа – 0:1. В средата на първата част беше изпълнен корнер пред разградската врата, последва удар, стража изби, но с добавката на Бейсин Бейсин равенството беше възстановено. Димитър Алексиев пропусна да направи обрата факт. Това стори Христо Стоянов след прецизно изпълнен фаул в 70-ата минута за окончателното 2:1.