Здравко Димитров с асистенция за Сакарияспор

Здравко Димитров се включи силно за новия си отбор Сакарияспор при победата с 2:0 над Кечиоренгюджю в среща от 23-ия кръг на турската Първа лига. Бившият футболист на Левски се появи като резерва и направи асистенция за гола, с който Кабонго Касонго оформи крайния резултат в 90-ата минута. Същият играч откри от дузпа в добавеното време на първата част.

Сакарияспор вече е на седмо място във временното класиране с актив от 37 точки. Начело в подреждането е Самсунспор с 42 точки, следван от Еюпспор с 41.

В следващия кръг тимът на Здравко Димитров ще гостува на предпоследния Денизлиспор.