Черноморец (Бургас) разби дубъла на Спартак във Варна, доигра четвърт час с девет футболисти

Черноморец (Бургас) разгроми втория отбор на Спартак с 5:1 в приятелска среща, играна във Варна. Чужденците вкараха головете, а след 75-ата минута, селекцията на Веско Великов доигра мача с намален състав. След началния четвърт час, за около 35 минути, македонеца Андрей Симевски и португалеца Аризио Коща се редуваха по два пъти да опъват мрежата на домакините. Почивката дойде при 0:4. Симевски оформи хеттрик, десетина минути след началото на втората част. Цветослав Маринов реализира почетното попадение за Спартак в средата на полувремето. След 75-ата минута Симевски и Мирослав Манев напуснаха терена с травми и Черноморец доигра с девет състезатели.