Рексъм се размина с холивудски сценарий под погледа на Райън Рейнолдс

Аматьорският Рексъм беше близо до блестяща победа в четвъртия кръг на ФА Къп над Шефилд Юнайтед, който е три дивизии по-нагоре. Под погледа на холивудската звезда Райън Рейнолдс, който е един от собствениците на клуба, “червените дракони” водеха с 3:2 в самия край, но попадение на Джон Игън в 95-ата минута ги лиши от крайния успех. Така срещата завърши 3:3 и ще има преиграване на стадиона на тима от Чемпиъншип.

През първото полувреме падна само един гол, дело на Оли Макбърни, който се разписа във втората минута. След почивката обаче головете падаха един след друг. Рексъм, който е лидер в Нешънъл Лийг, стигна до пълен обрат до 61-ата минута. Норууд изравни, но малко след това Даниел Джебисън получи червен картон. Пол Мълин отново изведе Рексъм напред шест минути преди края на редовното време и феновете предчувстваха знаменита победа, но останаха разочаровани след изравнителното попадение на Игън.