Гранит излъга Героя в голово шоу

Гранит (Владая) спечели с 4:3 срещу Сливнишки герой (Сливница) в приятелска среща, играна на столичния стадион „Локомотив“. Стана интересна и динамична контрола с обрати в резултата. Топката първо се укроти в мрежата на Героя след прецизно изпълнен фаул. Георги Пунев удвои с глава аванса на Гранит. Обратът започна с попадение на Димитър Панталеев и стана факт след почивката с два гола на Йордан Тодоров. След 75-ата минута за сливнишкия тим играха няколко юноши. Люцкан Люцканов изравни, а накрая Мариан Хаджиев осигури успеха за състава на Владая след точно изпълнена дузпа.