Локо (Мездра) обърна Дреновец

Локомотив (Мездра) се наложи с 4:2 у дома над едноименния тим на Дреновец. До почивката стража на гостите Юлиян Весков спаси всичко – удари на Николай Ганчев, Михаил Иванов и два на Иван Аспарухов. Новото попълнение на „железничарите“ Петко Петков не уцели вратата на два пъти. С доста променен състав излязоха домакините за втората част. Секунди след започването й, топката спря в мрежата на съперника. Там я насочи Михаил Бешев след асистенция на Лионел Матадос. Радостта беше за кратко, защото Денис Гърлов наказа грешка на мездренската отбрана и в 52-ата минута стана 1:1. Само след 180 секунди обаче Гроздан Илиев завърши с гол, атака с участието на Ваньо Иванов и Бешев. Новото попълнение Йордан Георгиев стреля неспасяемо в 64-ата минута за 3:1. След няколко минути, Гърлов върна интригата с второ попадение. В 84-ата минута обаче Иванов подаде и Бешев ефектно с пета реализира за окончателното 4:2.