Пирин отстъпи на Спортист (Своге) в контрола

Пирин отстъпи на Спортист (Своге) с 1:2 в приятелска среща, която се проведе на стадион „Христо Ботев“. Това бе първа проверка за "орлетата" от началото на подготвителния период.

Резултатът бе открит в 19-ата минута, когато Вячесляв Велев навлезе към вътрешността на терена и от 20-тина метра с техничен удар с десния крак прати топката в долния ляв ъгъл.

В 65-ата минута гостите изравниха чрез Георги Николов, който отклони леко топката в мрежата след подаване отляво. 10-ина минути по-късно, в 74-ата минута, Владимир Семерджиев изведе с хубав пас Симеон Чатов сам срещу вратаря Кирев и той не сгреши за 1:2.

Снимки: startphoto.bg