Вход / Регистрирай се

Дижон напира за нападател на Локо (Сф)

Дижон напира за нападател на Локо (Сф)

Френски клуб проявява интерес към нападателя на Локомотив (София), пишат местните медии. Става въпрос за 22-годишния Димитър Митков. Той е попаднал в радара на Дижон, който се състезава в Лига 2 и е в зоната на изпадащите. В клуба са впечатлени от показателите на Митков - в 16 мача тази есен той вкара 7 гола, има и 1 асистенция. 

Митков премина в “Надежда” през януари тази година от Лудогорец, след като преди това бе под наем в ЦСКА 1948. В Разград той играеше основно за дубъла, но така и не успя да пробие. В момента правата му се държат от Локомотив (София), но “орлите” са запазили процент при трансфер. 

Преди 2,5 години Дижон бе пред сделка с ЦСКА - София за Али Соу, но в последния момент преди затварянето на трансферния прозорец нещата се провалиха. 

“Червено-черните” се надяват, че в скоро време ще получат евентуална оферта за нападателя си, която да разгледат. 

“Тема Спорт”

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички