Джордан Пул с личен рекорд от 43 точки при победа на Голдън Стейт срещу Торонто

Джордан Пул реализира 43 точки, върхово постижение в кариерата му, при победата на Голдън Стейт над Торонто със 126:110 като гост.

Дреймънд Грийн добави 17 точки и 9 борби за Уориърс, който приключиха поредица от три загуби с трета победа като гост за сезона.

Клей Томпсън също се отчете със 17 точки за победителите.

Паскал Сиакам вкара 27 точки за Раптърс, които претърпяха пето поредно поражение, включително три поредни домакински загуби. Фред ВанВлийт добави 22 точки, а Скоти Барнс завърши със 17.

Детройт отстъпи у дома пред Бруклин със 121:124 след 43 точки на Кевин Дюрант, включително 26 в третата четвърт. Бруклин удължи победната си серия на шест мача.

Кайри Ървинг добави 38 точки за гостите, а за Детройт Боян Богданович се отчете с 26 точки.

Нетс завършиха третата част със серия от 21:7, за да поведат с 98:96, а при последната атака на домакините Богданович бе неточен при изстрела си от далечна дистанция.

Минесота надделя над Чикаго със 150:126 като домакин в друга среща от Националната баскетболна асоциация. Антъни Едуардс отбеляза 28 от своите рекордни за сезона 37 точки пред второто полувреме, а Минесота подобри клубното постижение за отбелязани точки.

Едуардс добави 11 асистенции и 7 борби. Д'Анджело Ръсел се завърна след два пропуснати мача заради травма на лявото коляно и завърши с 28 точки и 8 асистенции. ДеМар ДеРоузън реализира 29 точки за Чикаго, а Никола Вучевич се включи с 23.