Какво е бъдещето на ЦСКА - София след оттеглянето на Гриша Ганчев - Филип Филипов и Стоян Орманджиев с отговорите

Вестник Marca похвали Никола Цолов

Испанският вестник Marca обърна специално внимание на българския пилот Никола Цолов, който този сезон спечели титлата в испанската Формула 4 в първия си сезон в автомобилните надпревари.

Поводът е привличането на Макси Гюнтер от Формула Е като клиент на мениджърската агенция на Фернандо Алонсо, която вече работи и за кариерата на Никола. Испанското издание акцентира на факта, че този сезон българинът Цолов е бил най-успешният представител на А14.

“Цолов е само на 15 години, но е сред най-успешните победители през 2022 година, тъй като спечели титлата в испанската Формула 4, като събра 400 точки, взе 13 победи от 21 старта в седем кръга. Той беше част от галата на ФИА в Болоня, където получи купата си за първото място в испанската Формула 4”, написа Marca.