Индиана Пейсърс продължава с доброто си представяне в НБА

Индиана Пейсърс продължава със силното си представяне от началото на сезона в НБА. Пейсърс спечелиха гостуването си на Шарлът Хорнетс със 125:113.

Тайръз Халибъртън записа “дабъл-дабъл” от направи 22 точки и 11 асистенции, а Майлс Търнър добави 20 точки и 10 спечелени борби за успеха на Пейсърс.

Бенедикт Матурин вкара 20 точки, влизайки като резерва, сред които първите 10 точки за Индиана в четвъртата част. Бъди Хийлд добави 19 точки.

За домакините от Шарлът най-резултатен бе гардът ЛаМело Бол с 26 пункта, но той отново контузи левия си глезен, след като стъпи върху крака на фен.

Кели Убре записа “дабъл-дабъл” със 17 точки и 13 борби. Мейсън Пламли също се отличи с “дабъл-дабъл” - 12 точки ои 10 /орби.

Антъни Едуърдс отбеляза 35 точки, а Карл-Антъни Таунс добави 30 при победата на Минесота над Орландо със 126:108.

Тимът имаше аванс от 27 точки на почивката.

Рюди Гобер, който е водач в НБА по спечелени борби, записа 16 точки и 8 борби, за да помогне за успеха на Минесота.

Бол Бол поведе Орландо с рекордните за кариерата си 26 точки.

Шей Гилгъс-Алегзандър вкара от зоната на трите точки 1,1 секунди преди края на мача, за да осигури победата на Оклахома над Вашингтон с 121:120. Той вкара рекордните за кариерата си 42 точки.

Кристипс Порзингис отбеляза 27 точки за Вашингтон, който прекъсна серията си от 4 поредни победи.