Силна последна четвърт донесе победата на Пеликанс срещу Мемфис

Силна последна четвърт донесе победа на Ню Орлиънс Пеликанс срещу Мемфис Гризлис в НБА. „Пеликаните“ спечелиха домакинството си срещу „гризлитата“ със 113:102 точки, като Си Джейм МакКълъм отбеляза 14 от своите общо 30 точки в третата четвърт.

По 19 точки реализираха Брандъм Инграм и Лари Нанс.

Пеликанс започнаха последната четвърт с крехкия аванс от 89:87, но записаха серия от 15:4, с което си осигуриха успеха.

За гостите най-резултатен бе голямата звезда Джа Морант, който завърши мача с 36 точки, 8 борби и 4 асистенции.

Далас също записа домакински успех над Лос Анджелис Клипърс със 103:101, а звездата на Маверикс Лука Дончич допринесе с 35 точки, 11 борби и 5 асистенции.

Дориан Фини-Смит добави 21 точки и 3 борби, а Далас удържа Клипърс след като пропиля преднина от 25 точки. Пол Джордж вкара 23 точки за гостите, като добави 7 борби и 6 асистенции.