Барселона с Мартин Георгиев в състава направи реми с Виктория (Пилзен) в Младежката Шампионска лига

Отборът на Барселона до 19 години и Мартин Георгиев завършиха наравно 1:1 при гостуването срещу Виктория (Пилзен) в последен двубой от група "С" на Младежката Шампионска лига.

Българският защитник започна като титуляр за каталунците и остана на терена през целия мач, на който присъства и президентът на "синьо-червените" Жоан Лапорта. Даниел Родригес откри резултата в полза на Барса още в петата минута, на шест минути след това Ондрей Демл възстанови равенството. След почивката Барселона опита да достигне до победата, но пропуските пред вратата на Виктория се оказаха решителни и срещата приключи при равенство 1:1.

Каталунците имат актив от 14 точки, като вече си бяха осигурили първото място в крайното класиране в групата. Виктория (Пилзен) е с 5 точки на третата позиция.