Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0

Никола Илиев отново се разписа за Примаверата на Интер

Българският национал Никола Илиев се разписа в трети пореден мач за Примаверата на Интер, като този път го направи при ремито 2:2 като домакин на Фрозиноне в италианското първенство до 19 години.

Национал на България с фурор за Интер в групите на ШЛ, вкара 4 гола на чехи и изхвърли Байерн

Младият талант, който стартира като титуляр, отново игра като нападател и беше точен в 79-ата минута за крайния резултат. Преди това Симоне Кондело (16’) и Алесандро Селвини (58’) се разписаха за гостите, а за “нерадзурите” Алесандро Фонтанароса (54’) също вкара гол. Отборът на Илиев игра през цялото второ полувреме с човек по-малко след червения картон на Симоне Бонавита точно преди почивката.

Интер е чак на 16-ото място в класирането с едва 7 точки от 10 мача. Фрозиноне е на другия полюс, като се намира на втората позиция с 21 спечелни пункта. В предишните два мача на “нерадзурите” 18-годишният българин първо отбеляза победния гол при успеха с 1:0 във визитата на Фиорентина на Димо Кръстев, а след това реализира и четирите попадения за 4:2 над Виктория Пилзен в Младежката Шампионска лига.