Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Спартак (Пловдив) и Атлетик (Куклен) си размениха по едно попадение

Спартак (Пловдив) и Атлетик (Куклен) не излъчиха победител в мача помежду си от 13-ия кръг в Югоизточната Трета лига, който се игра на стадиона в Куклен. Двата тима не изиграха особено интересен мач, а той завърши наравно 1:1. Гостите не показаха пълния си потенциал и бяха вяли в определени моменти на мача. Домакините, които физически отстъпваха, бяха по-тромави, но успяха да вкарат мача в добър за тях ритъм и спечелиха точка. И двете попадения паднаха през първата част. Морослав Радев даде преднина на пловдивчани в 27-ата минута. Кристиан Чолаков изравни за „баските“ от Куклен.

Спартак е на 7-ото място с 22 точки, а Атлетик е 10-ти със 17. В следващия кръг пловдивчани имат лесна задача – домакинство на последния Верея, докато кукленци гостуват в Смолян на Родопа.