Чикаго Файър се спаси от загубата в добавеното време, Стаси влезе като смяна

Чикаго Файър се добра до равенство 1:1 в домакинството си на Ню Ингланд Революшън. Срещата бе от 34-ия кръг на редовния сезон в Източната конференция на МЛС. Българинът Станислав Иванов не започна сред титулярите, но пък получи шанс през второто полувреме, когато се появи на терена в 73-тата минута на мястото на Брайън Гутиерес.

Срещата вървеше към нулево реми, но двата тима бяха запазили драмата за края на мача. Гостите първи откриха резултата в 88-ата минута чрез Дилън Бореро. Във 2-рата минута на добавеното време обаче Чикаго се добра до точката с гол на Алекс Монис.

След този мач Чикаго остава на 12-тото място в класирането с 39 точки. Ню Ингланд се намира на 10-тата позиция с 42 точки. Водач е Филаделфия Юниън с 67 точки.