Днипро-1 остава на добра позиция в групата след изравнителен гол в края

Съставите на Днипро-1 и Вадуц си размениха по два гола за атрактивно реми в среща от третия кръг на група “Е” на Лигата на конференциите. Мачът се игра в полския град Кошице заради войната на украинска територия.

Символичните домакини трябва да са по-доволни, защото така остават с добри шансове за излизане от групата, докато носителят на Купата на Люксембург все още няма победа.

Украинците изоставаха до 78-ата минута с 1:2, но тогава Олександър Пихалонок изравни. Иначе Артьом Довбик беше извел своите напред за 1:0 още в 5-ата минута, но след това съперникът обърна в своя полза чрез Фабио Фер (26’) и Седрик Гасер (47’).

След седмица двата отбора подновяват битката на стадиона във Вадуц.