Славия завърши наравно у дома с Панатинайкос в младежката Шампионска лига

Славия завърши наравно 2:2 у дома с Панатинайкос във втора среща от първия кръг на младежката Шампионска лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" започна добре за възпитаниците на Иван Иванов. Мартин Сoраков откри резултата в 11-aта минута след няколко пропуска пред вратата на Клидман Лило.

Силната игра на "белите" продължи, но те не успяха да реализират още попадения до края на първата част, а противно на логиката Атанасиос Тампицас изравни три минути след почивката. Димитриос Калоскамис дори изведе гърците напред в резултата в 71-ата минута, а шут на Тампицас се отби в гредата зад вратаря Илиян Илев.

Шампионът на България с тежка загуба в първия предварителен кръг на младежката ШЛ

Десет минути преди края на редовното време влезлият като резерва Кристиян Величков осигури равенството 2:2. Славия отпадна от турнира след общ резултат от 2:10.

Снимка: Официален сайт на Славия