Локомотив (Москва) се провали и срещу последния

Локомотив (Москва) продължава с ужасното си представяне от началото на сезона в руската Премиер лига. "Железничарите" допуснаха четвърта поредна загуба, като бяха надиграни и от последния в класирането Урал и то насред Москва с 2:4 в срещата помежду им от 11-ия кръг.

Алексей Каштанов (7), Александър Юршин (41), Лазар Ранджелович (62) и Даниел Мишкич (65) вкараха попаденията за гостите, а за домакините почетните два гола дойдоха чак в добавеното време и бяха реализирани от Дмитри Баринов (90+3) и Иван Игнатиев (90+4).

И двата тима завършиха мача в намален състав, след като Максим Ненахов от домакините бе изгонен още в 10-ата минута, а Фанил Сунгатулин от гостите получи червен картон в 88-ата минута.

В другите два мача от кръга днес ЦСКА (Москва) спечели с 2:1 като гост на Химки, а Оренбург разби Сочи с 4:1.

След тези двубои ЦСКА си върна второто място с 23 точки, Сочи е 6-и със 17 точки, Оренбург е на 8-ото място с 15 точки, Локо падна до 12-тата позиция с 9 точки, Химки е 13-и с 8 точки, а Урал се отлепи от дъното и вече е 15-и със 7 точки.