Милчо Ангелов отново вкара гол, но отборът му отпадна от Купата на Румъния

Българският нападател на Брашов Милчо Ангелов се разписа в двубоя от 4-ия кръг в турнира за Купата на Румъния срещу Херманщат, но тимът му отпадна след изпълнение на дузпи.

Ангелов беше точен в 42-ата минута, но малко по-късно съотборникът му Александру Тудор получи директен червен картон. Гостите успяха да изравнят от дузпа в 58-ата минута, но до края на редовното време резултатът 1:1 остана непроменен.

Милчо Ангелов с два гола за Брашов за Купата на Румъния

Милчо Ангелов не сбърка и при дузпите за определяне на крайния победител. Той реализира втория удар за Брашов, а фаталният пропуск направи Диого Изата при четвъртото изпълнение.

Напред продължава и Университатя (Клуж) на Пламен Илиев след победа с 2:0 над Конкордия (Кяжна).