Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново /Почивка/

Сон вкара единственото попадение за Корея срещу Камерун

Отборът на Република Корея се наложи над Камерун с 1:0 във футболна контрола, играна в Сеул. Единственото попадение за успеха на домакините вкара нападателят на Тотнъм Хюн-Мин Сон в 35-ата минута с глава. Това беше последен подготвителен мач за двата отбора преди старта на Световното първенство в Катар след по-малко от два месеца.

Република Корея завърши 2:2 срещу Коста Рика в предишната си проверка преди няколко дни, като отново Сон спаси отбора от загуби в последните минути. Камерун, който също ще участва на Мондиала, допусна второ поредно поражение, като в петък загуби от Узбекистан с 0:2.

Снимки: Gettyimages