Септември U17 с обрат над Ботев (Пловдив)

Септември обърна Ботев (Пловдив) в среща от 8-мия кръг на Елитната група до 17 години. Столичани записаха успех над своя съперник с 3:2.

Срещата започна по-добре за "канарчетата" и те поведоха в началните минути благодарение на Йордан Айвазов. Отговорът на Септември не закъсня и те изравниха в средата на полувремето, след като Валентин Доцев реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка.

5 минути по-късно отново Доцев бе герой, след самостоятелен рейд и гол с левия крак. Така двата отбора се оттеглиха на почивката при 2:1.

През второто полувреме паднаха още две попадения. В 68-мата минута Антонио Попов се възползва от грешка на вратаря на Ботев, за да покачи на 3:1. Димитър Папазов пък намали резултата за пловдивчани в последната минута на двубоя.