Юлиан Ненов блесна с хеттрик за Локо (Сф) при разгром над Сливнишки герой

Локомотив (София) постигна категорична победа с 6:0 срещу Сливнишки герой в контролна среща, играна на стадиона в "Надежда". Над всички за успеха бе най-новото попълнение на "червено-черните" Юлиан Ненов, който се отчете с хеттрик.

Домакините убиха интригата още през първото полувреме, когато имаха преднина от три гола.
 Франса откри резултата в 12-ата минута. Удар на Красимир Милошев срещна гредата, но при добавката бразилецът не сгреши.

Малко по-късно Юли Ненов удвои преднината на столичните "железничари", разписвайки се от дузпа.
В средата на първата част Франса отбеляза второто си попадение, след като засече центриране на Християн Чипев отляво.

Няколко минути след това бразилският офанзивен футболист пропусна да оформи своя хеттрик след изстрел около точката на дузпата. Сливнишки герой трудно намираше пространствата и не успя да затрудни противниковия страж.

Локомотив започна по-активно и след почивката и това даде резултат в 49-ата минута. Ненов получи страхотно извеждащо подаване от Милошев и хладнокръвно покачи на 4:0.
 Малко след като измина час игра Димитър Митков направи резултата още по-изразителен, след като бе изведен сам срещу вратаря на гостите.

Четвърт час преди края на редовното време Юли Ненов оформи хеттрика си, а с това и крайния резултат - 6:0.