Светкавица с пета поредна победа

Светкавица (Търговище) спечели гостуването си на Дунав II (Русе) с 2:1 и продължава с пълен актив. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините имаха превес във владеенето на топката през целия мач. Гостите обаче реализира и трите попадения.

Тревоги в Светкавица преди гостуването в Русе

Тодор Кулев откри за Светкавица след пас на Теодор Кирчев в 7-ата минута. Десетина по-късно Никола Арнаудов удвои с удар по диагонала от границата на наказателното поле. Той си вкара автогол след центрира в 60-ата минута. Малко преди това от състава на гостите напусна с контузия Георги Георгиев.