Нагелсман обясни с какво Байерн е надделял срещу Барса

Старши треньорът на Байерн (Мюнхен) Юлиан Нагелсман сподели мнението си за мача срещу Барселона, спечелен с 2:0. Германският гранд нанесе своя удар в началото на второто полувреме, когато за 4 минути Люка Ернандес и Льорой Сане отбелязаха головете за поредния успех срещу Барса в Шампионската лига.

“През първото полувреме Барселона имаше повече положения, но грешеше при завършващото подаване. След почивката заиграхме по-добре. Решаващият фактор за победата ни беше нашата ефективност”, констатира след двубоя Нагелсман.

Садио Мане игра на по-различна позиция. Той не е изпълнявал подобна роля в Ливърпул. Радваме се, че разполагаме с футболист като него. Садио със сигурност ще има много голям принос за Байерн”, убеден е наставникът на баварския гранд.

“Контузията на Люка Ернандес? Вероятно става дума за разтежение на адукторите”, добави Нагелсман.

Снимки: Gettyimages