Победа и равенство за Левски срещу Септември (София) в Елитните групи

Юношите на Левски до 15 и до 17 години записаха победа и равенство като гости на Септември (София) в мачове от 6-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

Левски U15 победи с 3:1 домакините. Габриел Йорданов откри резултата за „сините“ в 30-ата минута след центриране на Велин Драгоев, но Септември изравни в 37-ата минута чрез Георги Стефчов. В 50-ата минута Кристиян Вутов с красив гол изведе отново Левски напред, а Стивън Гаоте в 55-ата минута оформи крайния резултат.

В крайното класиране отборът на “сините” е на 5-ото място с 10 пункта, колкото имат и ЦСКА - София, и Славия. Септември от своя страна е на третото място с 11 точки.

Иначе двата отбора изиграха мач и за Елитната група до 17 години. Там обаче не успяха да се победят и завършиха при резултат 0:0. При 17-годишните Левски е четвърти с 11 пункта, а Септември е една позиция по-надолу със същия брой точки.