Десподов: Срещу Рома или Ботев (Враца) - излизаме винаги за победа

Звездата на Лудогорец Кирил Десподов даде мнението си след победата с 4:0 над Ботев (Враца) в efbet Лига. Той вече мисли за предстоящия мач с Бетис в груповата фаза на Лига Европа.

"Мачът тръгна доста добре за нас, няма да коментирам ситуацията за червения картон, видя се, че решението на съдията беше правилно. През първото полувреме търсихме гола с по-голямо желание. Поздравявам момчетата от Ботев (Враца), опитаха се играят футбол, пресираха, адмирации към тях, но ние заслужавахме повече победата.

Лудогорец превзе върха за едно полувреме във Враца и вече гледа към Бетис

Тайната е в сработването на тренировките - работим в тренировките, после придаваме това нещо в мачовете, познаваме се вече доста добре. Разнообразие в атаките ни има - по фланговете, доста приятно първо полувреме за нас. Ако си професионалист, не трябва да те демотивира даде противник - дали играем срещу Рома, или Ботев (Враца), искаме точки. Излизаме за победа срещу Реал Бетис, винаги играем за победа", заяви националът на България.

Снимка: startphoto.bg