Удинезе се справи с 10 от Сасуоло

Удинезе спечели с 3:1 гостуването си на Сасуоло, след като осъществи обрат през второто полувреме. За тима на Андреа Сотил това бе четвърта поредна победа и тимът се доближи на точка от лидерите Наполи, Аталанта и Милан.

Давиде Фратези откри резултата в 33-ата минута. Той получи топката по дясното крило и се разписа с удар от малък ъгъл. Сасуоло остана с 10 човека малко преди почивката, когато Руан Тресолди събори Съксес пред наказателното поле.

След почивката Удинезе логично имаше предимство, но успя да изравни чак в 75-ата минута чрез Бето. Гостите продължиха да натискат в търсене на победен гол. Сасуоло удържаше, но се пропука в края, когато удар на Лазар Самарджич изведе тима от Удине напред. Секунди по-късно Бето отбеляза още едно попадение, след като бе изведен от Ловрич сам срещу вратаря.

Снимки: Gettyimages