Пропусната дузпа спря Криля Советов за успех над Химки

Отборите на Химки и Криля Советов завършиха наравно 0:0 в мач от 9-тия кръг на руската Премиер лига. Срещата на “Арена Химки” не предложи кой знае колко интересни моменти пред двете врати, но все пак гостите можеха да поведат в 19-ата минута, когато Барач пропусна дузпа.

През първото полувреме други чисти голови положения липсваха, а след почивката Химки се опита да се добере до успеха най-вече използвайки скоростта и остротата на Бута Магомедов и на влезлия в 65-ата минута Резулиан Мирзов.

Териториалното превъзходство на домакините не се материализира в голове, а футболистите на Криля не успяха да се възползват от малкото си шансове при контраатаки и така срещата логично завърши 0:0.