Аустрия (Виена) и Апоел не успяха да се победят

Аустрия (Виена) и Апоел (Беер Шева) не успяха да се победят и завършиха наравно 0:0 в първия двубой от група C на Лига на конференциите. Домакините започнаха много по-активно и имаха няколко отлични положения за гол през първата част, но така и не успяха да се разпишат в крайна сметка. Гостите от Израел същоя имаха своя шаст в 23-ата минута, когато Мигел Виктор нацели горната греда от близко разстояние.

Нещата се промениха през втората част, когато чистите положения пред двете врати почти липсваха, но въпреки това на два пъти в 68-ата и 78-ата минути домакините отново бяха близо до попадение, но топката отказа да попадне в мрежата, поради срещата завърши без попадения.