Фулвио Пеа: Съперникът ни е много добър, а ние сбъркахме почти всичко

Наставникът на Хебър Фулвио Пеа каза след разгромното поражение с 0:6 от Лудогорец в Разград, че отношението на футболистите към мачове срещу толкова класен съперник като “орлите” трябва да е различно.

Лудогорец загря за Рома с голям разгром и шоу на българите в отбора

“Тази вечер е много трудно да коментираме. Единственото, което можем да направим, е да поздравим противниците ни, които бяха много добри от всяка гледна точка. Трябваше със сигурност да направим повече, но не го сторихме. Нашето отношение трябваше да бъде по-добро. Голът, който получихме в 3-ата минута, ни натежа както в краката, така и в главите. Отбор, който идва тук, трябва да знае, че съперникът е по-силен и да противодейства по-добре.

Нашият съперник е много добър, а ние сбъркахме почти всичко. Когато отношението ти е грешно, липсва ти воля да се бориш и си получил гол в 3-ата минута, е нормално всичко да е по-трудно.

Ще трябва да продължаваме да работим, за да сме по-настоятелни в атака. Това е единственото решение”, каза Пеа.