Струмска слава и Монтана не намериха пътя към гола в дербито на кръга във Втора лига

Струмска слава и Монтана завършиха наравно 0:0 в първи мач от седмия кръг на Втора лига. На стадиона в Радомир двата отбора търсиха трите точки, които да ги задържат в горната част на класирането, но така и не стигнаха до попадение в рамките на 90 минути.

Славата остава непобеден от началото на сезона, като до момента има 4 победи и вече три равенства. Тимът на Юрий Васев събра 15 точки в своя актив, които го оставят на първата позиция във временното класиране.

Монтанци също се представят на добро ниво през настоящата кампания и от 7-те си изиграни срещи дотук имат 3 успеха, три ремита и една загуба. Това отрежда на отбора, воден от Антони Здравков, трето място.

В следващия кръг Струмска слава гостува на Витоша (Бистрица), докато за Монтана предстои нов тежък двубой срещу Спартак (Плевен).