Торино и Лацио отново се неутрализираха

Торино и Лацио не успяха да си вкарат гол и завършиха при 0:0 в среща от втория кръг на Серия “А”, като така записа четвърто поредни реми помежду си в Качлото. И двата тима стартираха кампанията преди седмица с победи, но тази вечер така и не намериха пътя към мрежата.

Гостите от Рим бяха тези, които бяха по-близо до победно попадение, но шансът не беше на тяхна страна. Чиро Имобиле направи няколко пропуска, а отлично се представи и вратарят на “биковете” Ваня Милинкович-Савич, лишавайки от успех тима на брат си Сергей.

Сръбският страж се справи отлично в 24-тата минута след удар на Адам Марушич, както и в 55-ата, когато спря Имобиле.

Торино можеше да излезе напред през първото полувреме след удар на Рикардо Родригес, възползвал се грешка на Фелипе Андерсон.

В следващия кръг Лацио посреща Интер в петък, а ден по-късно Торо ще гостува на Кремонезе.

Снимки: Gettyimages