Лион се разправи с Троа

Лион записа втора победа на сметката си от началото на сезона в Лига 1 на Франция. "Хлапетата" се наложиха с категоричното 4:1 над Троа в домакинството си от 3-тия кръг.

Александре Лаказет даде преднина на домакините още в 3-ата минута, но гостите успяха да изравнят от дузпа в 39-ата минута, реализирана от Флориан Тардю.

През второто полувреме обаче на терена имаше само един отбор и това бе Лион, който заби нови три гола във вратата на съперника чрез Николас Таляфико в 47-ата и Тете в 49-ата и 75-ата минута.

С този успех Лион вече има 6 точки и заема 2-пото място в класирането с равен актив с лидера ПСЖ. За Троа пък това бе трета загуба и тимът е на дъното с нулев актив.