Вадуц не се даде на Рапид (Виена)

Вадуц изигра нов силен мач в Лигата на конференциите, след като в предишния кръг елиминира бронзовия медалист от турското първенство Коняспор. Днес тимът от Лихтенщайн, който се състезава във втора дивизия на Швейцария, направи 1:1 с Рапид (Виена), но повече може да съжалява за резултата.

Домакините поведоха още в 10-ата минута с гол на Дарио Ухрин. И след попадението те бяха по-активният отбор, а защитата на Рапид се огъваше. Австрийците обаче успяха да изравнят в 53-ата минута с точен изстрел на Ферди Драуф.

Малко по-късно гол на Вадуц беше отменен заради съмнително нарушение в атака, а до края и Рапид пропусна да си тръгне с победа преди реванша във Виена след седмица.