“Контра”: Как Тен Хаг може да спре пропадането на Манчестър Юнайтед

Новият слаб мач и резултат на Манчестър Юнайтед - 0:4 срещу Брентфорд, беше сред акцентите в поредното издание на “Контра” - дискусионното предаване на Sportal.bg и Sportal TV за европейски футбол. Журналистите Васил Сумрачки, Красимир Гълъбов и Радослав Стойков анализираха краха на “червените дяволи” и потърсиха причините за случилото се.

Проблем ли е присъствието на Кристиано Роналдо? Сгреши ли Ерик тен Хаг със състава и какво може да предприеме, за да стабилизира тима? Задава ли се тежка загуба за Манчестър Юн срещу Ливърпул след седмица? Това бяха част от въпросите, върху които журналистите коментираха.

В “английската” част на предаването попаднаха още мачовете на Манчестър Сити и Арсенал, както и специално внимание беше обърнато на първото дерби за този сезон в Премиър лийг - Челси срещу Тотнъм, където станахме свидетели на разгорещен спор между мениджърите Томас Тухел и Антонио Конте.

Междувременно Реал Мадрид стартира колебливо в Ла Лига, надделявайки Алмерия с 2:1 с голове след почивката. Това обаче беше отлично като резултат на фона на домакинската издънка на Барселона срещу Райо Валекано - 0:0.

Гонгът удари и в Италия, където шампионът Милан и Интер “тръгнаха” с по 3 точки.