Берое с една победа и една загуба в Елитните групи

Днес Берое до 15 години се наложи с 2:0 над Ботев (Пловдив) старта на Елитната група до 15 години. В 17-ата минута Николай Димитров бе съборен в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Зад топката застана Жулиен Евтимов, който реализира за 1:0. Четири минути по-късно Николай Димитров изведе Денимир Димитров зад гърба на отбраната и играчът на „зелените“ се разписа за 2:0. До края на срещата и двата тима имаха шансове за ново попадение, но такова така и не падна.

Берое до 17 години пък допусна тежка загуба с 1:4 срещу „жълто-черните“ в мач от първия кръг на Елитната група до 17 години. Гостите решиха срещата с две попадения в края на първата част и добавиха още едно в първата минута на второто полувреме. В 48-ата минута Валентин Желязков върна един гол, но крайният резултат бе оформен в 76-ата минута.

Снимка: beroe.bg