Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Тунчев: Казах на момчетата, че с човек повече ще ни бъде много по-трудно

Старши треньорът на Арда Александър Тунчев остана разочарован след загубата с 0:1 от Локомотив (Пловдив). Кърджалийци прекъснаха серията си от 3 поредни шампионатни победи, като повече от полувреме играха с човек повече.

"Не победихме, защото не направихме достатъчно, за да отбележим гол. Казах на полувремето на момчетата, че след изгонването на техен състезател мачът става по-труден за нас. Още с изпълнението на центъра ни изненадаха.

Десет от Локомотив (Пловдив) се разправиха с Арда и превзеха върха в efbet Лига

Казах им, че с човек повече ще ни бъде много по-трудно. За съжаление ни отбелязаха гол, който не успяхме да върнем. Не съумяхме да направим това, което говорихме на полувремето. Трябваше да намерим празното пространтство, но прибързвахме и не направихме достатъчно да отбележим гол.

17 Локомотив (Пловдив) - Арда (Кърджали)

Не мога да кажа, че Локомотив ни надигра, но явно играчите успяха да намерят точния момент. Винаги се чувствам добре тук. Клубът и феновете направиха така, че да се чувствам като у дома си", заяви Тунчев.