Боби Галчев донесе трите точки на Банско срещу ЦСКА 1948 III

Банско победи трудно третия отбор на ЦСКА 1948 с 1:0 в среща от първия кръг на група “А” на Югозападната Трета лига. Единственото попадение реализира неостаряващият играещ старши-треньор на отбора Борис Галчев. Той се разписа от дузпа в 55-ата минута, отсъдена за нарушение срещу друг ветеран – Боби Хазуров. Галчев в края на октомври ще навърши 39 години, но продължава да блести по футболните терени.

Двата отбора направиха здрав мач на стадион „Свети Петър“. Хазуров пропусна сам срещу вратаря на гостите през втората част, своите шансове имаха и младите футболист на ЦСКА 1948. Двата отбора играха контрола преди 3 седмици в Добринище, която ЦСКА 1948 III спечели с 2:1, но сега мачът се разви коренно различно.

В следващия втори кръг Банско ще гостува на втория отбор на Славия, а “червените” приемат Пирин (Гоце Делчев).