Късен гол запази надеждите на Рапид (Виена) срещу Нефтчи

Нефтчи (Баку) спечели с 2:1 първия сблъсък с Рапид (Виена) от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите. Азерите със сигурност ще са доволни от победата, но могат да съжаляват, че тя не бе по-убедителна. Късен гол на гостите запази доста добри шансовете им за реванша.

Нефтчи стигна до победата с голове на Ата Джабер в 44-тата и Кени Сейф в 60-ата минута на срещата. Почетното попадение за гостите пък бе дело на Гуидо Бургщалер в 95-ата минута.

Така азерите могат да гледат с умерен оптимизъм към реванша след седмица. Рапид обаче има доста

сериозни амбиции в турнира и ще направи всичко възможно да обърне нещата в своя полза в ответния мач във Виена.