Карабах и Ференцварош оставиха развръзката за реванша

Карабах и Ференцварош завършиха 1:1 в първи квалификационен мач от Шампионската лига, игран в Азербайджан. И двата гола паднаха през първото полувреме. Боли откри в полза на гостите в 17-ата минута, а Квабена изравни в 34-ата минута. Унгарците могат да се считат за фаворити преди реванша. В предишните си две гостувания в турнира този сезон Карабах записа загуба и равенство.

Двата отбора започнаха активно двубоя и се стигна до ситуации и пред двете врати. След като поведе, Ференцварош имаше възможност и да удвои преднината си, но намеса на Магомедалиев след удар на Чивич предотврати попадение. Това позволи на Квабена да изравни малко по-късно. Голът вдъхнови домакините и те доминираха до почивката. През втората част унгарците имаха по-добрите положения, но до нов гол не се стигна.