Дюкенс Назон: Защо да не отбележим 4, 5, а дори и 6 гола срещу Сейнт Патрикс

Нападателят на ЦСКА - София Дюкенс Назон отбеляза първото си шампионатно попадение при разгромната победа с 5:1 над Берое. Офанзивният футболист на "червените" заяви, че се чувства все по-добре в отбора и изрази надежда, че тимът ще успее да отбележи много голове срещу Сейнт Патрикс в четвъртък.

"Изключително съм щастлив, че отбелязах първия си шампионатен гол за ЦСКА. Не се чувствах достатъчно полезен за отбора в началото. Вече се чувствам по-уверен и съм радостен, че помогнах на тима да спечели.

ЦСКА - София се разправи с Берое, новият таран на "червените" пак бележи

Не се фокусирам върху цифрите. Можех да вкарам през първото полувреме, но това се случва в двубоите. Искам да продължа по същия начин. Важна е победата и трите точки.

Насочваме вниманието си към мача от Европа. Очаквам победа срещу Сейнт Патрикс. Знаем, че трябва да спечелим. Ще дадем максимума от себе си, а защо не и да отбележим 4, 5, а дори и 6 гола.

23 ЦСКА - София - Берое

Ако искаш да се бориш за първото място, отборът трябва да е уверен и задружен. Това е нещо, което усещаме в момента. Играем с настроение", сподели нападателят на ЦСКА - София.