Емануел Луканов след 2:2 в Бистрица: Луд мач

Старши треньорът на Етър Емануел Луканов беше доволен след равенството 2:2 срещу Витоша (Бистрица) като гост в двубой от третия кръг на Втора лига. “Болярите” изоставаха с 0:2, но успяха да се върнат в мача и да вземат точка.

“Луд мач. През първото полувреме позволихме да ни ударят два пъти от безобидни ситуации. Видяхте реакцията ни. Благодаря на момчетата. Пуснахме някои опитни момчета. Накрая рискувахме. Имахме ситуации, както и те, но равенството е закономерно. Психологическият момент е много важен.

За нас тръгна лошо заради пропуснатата дузпа, но на полувремето накарахме играчите да си повярват. Дани Младенов имаше стомашни проблеми и имаше вариант да не пътува, но все пак дойде и игра последните 30 минути. Той е важен играч за Етър

Целта ни е във всеки мач да трупаме точки. Съберем ли най-много ще влезем в елита”, коментира още Луканов, който се надява неговите играчи да запазят високо ниво на концентрация и в предстоящия мач с Марица.