Рома прекърши Тотнъм, Дибала с асистенция

Отборът на Рома постигна престижна победа с 1:0 над Тотнъм в контрола, която се изигра в Хайфа, Израел

Единственото попадение в мача падна в 29-ата минута, като негов автор стана Рожер Ибанес с глава след асистенция на новото звездно попълнение на римските “вълци” Пауло Дибала

Аржентинецът стартира от първата минута и остана на терена до 60-ата, когато беше заменен от Неманя Матич

Двата тима си размениха множество положения преди гола на Рожер, като англичаните удариха греда, но беше фиксирано положение за засада. Така се стигна до 29-ата минута, когато след центриране на Дибала от корнер Рожер се разписа с глава.

Като цяло англичаните владееха повече инициативата, но не успяха да се възползват.

Владеенето на топката беше 65 процента в полза на Тотнъм, а ударите към вратата - 10 срещу 7. Тимът на Жозе Моуриньо обаче се оказа по-ефективен и стигна до минималния успех.