Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Монтана не успя да задържи обрата си в Своге

Отборите на Спортист (Своге) и Монтана завършиха наравно 2:2 в среща от III кръг на на Втора лига. Домакините поведоха в 17-та минута чрез Ариф Ферадов, който с шут от дясно не остави никакъв шанс на вратаря. Монтанци обаче бързо изравниха. Три минути след като изоставаха в резултата Иван Михов намери с далечно подаване Димитър Буров, той напредна от ляво, стигна до наказателното поле, прибра си топката и с удар по диагонал я изпрати в мрежата. В 38-та гостите стигнаха до обрат. След разбъркване в наказателното поле на домакините Йордан Йорданов се ориентира най-добре и от близо не сгреши за 1:2.

Двадесет минути преди края на мача домакините успяха да изравнят, след колективна грешка пред вратата на своя съперник. Футболистите на Монтана на няколко пъти не успяха да изчистят топката, тя стига до Борислав Стойчев и капитанът на Спортист я изпрати зад гърба на Петър Л. Петров.

В класирането домакините остават на 14-а позиция с две точки, докато Монтана е шести с четири.