Гол на 41-годишният Гъргоров не бе достатъчен за Витоша да победи Етър

Отборите на Витоша (Бистрица) и Етър завършиха наравно 2:2 в мача помежду си от третия кръг на Втора лига. Домакините могат да съжаляват, че пропуснаха победата, след като на полувремето водеха с 2:0 с попадения на Георги Божилов и 41-годишният Емил Гъргоров от дузпа и червен картон за Христо Митев за гостите. В началото на мача пък Крум Стоянов бе съборен в наказателното поле и последва дузпа. С изпълнението се нагърби самият Стоянов, но ударът му бе точно в средата на вратата и вратарят Груев спаси. След почивката обаче с два гола на Даниел Младенов “болярите” успяха да се спасят от загубата.

Така Етър вече е с актив от пет точки на пета позиция. Витоша от своя страна е осми с една по-малко.