Славия II и Ботев (Ихтиман) си спретнаха шоу с 8 гола

В последната си проверка преди старта на шампионата в Югозападната Трета лига Ботев (Ихтиман) направи 4:4 със Славия II.

Тимът, воден от Валери Свиленов, откри резултата чрез Александър Дайов, а Борислав Балджийски удвои с елегантен удар и по този начин, с аванс от два гола, Ботев се оттегли на почивка.

С прекрасно изпълнение на пряк свободен удар Владимир Бахъров направи преднината класическа в 60-ата минута. "Белите" върнаха бързо едно от попаденията, но Ботев реализира и четвърти гол чрез Борис Янков.

Водените от Иван Иванов играчи  се разиграха в последните минути на срещата и съумяха да стигнат до изравняването - 4:4.

Първенството на Югозапад стартира на 6 август, като Ботев е гост на Балкан в Ботевград, а Славия II гостува на Чавдар в Етрополе.